Чи ідеальна ваша вага?

Чи ідеальна ваша вага?

Чи ідеальна ваша вага?

При виразі «ідеальна вага», незначна частина суспільства задоволено посміхається, а значна – тихо ненавидить незначну. Як бути в числі перших і попрощатися з другими, та для чого.

 Часто люди не поглиблюючись у це питання, роблять передчасні висновки, в ідеалі  навіть щось роблять, але зачекайте. Найперше, що потрібно, на шляху до здорового, гарного тіла, це визначити чітку ціль. І найточніше - це ідеальна вага, до якої потрібно прагнути. Адже, поставивши хибну мету в такому питанні, досягти її можливо непотрібними зусиллями, які все одно не дадуть позитивного результату для здоров’я. Або результат буде тимчасовий.

  Годі плутатися у інформації та  ілюзіях, приготуйтеся – за хвилину, у вас буде найчіткіший план для точної цілі.

 Найперше – потрібно знати:

Свій точний зріст (не забуваємо, що протягом життя він змінюється), Точну масу тіла (визначайте її до сніданку та без важкого одягу)

Ваш тип статури.

Візьміть калькулятор, та спочатку виведіть ваш зріст у метрах в квадрат (помножте це число на нього ж). Приклад – зріст 1,73 м, наш результат : 1,73 * 1,73= 2,9929.

Далі, масу тіла (в кг) ділите на ваше значення (в прикладі це - 2,9929). Тепер, знаючи свій тип статури (ектоморф, мезоморф чи ендоморф) підставляємо значення.

Ваша ідеальна вага:

для статури ектоморфа буде при значенні : від 18,5 до 20,66

 для мезоморфа : 20,6622,82

 для ендоморфа : 22,8224,99

 В випадку, коли тип більш змішаний – максимально допустимими є останні числа, для переважаючого типу.

  Якщо значення вийшло в цих інтервалах – заспокойтеся та радійте життю, стосовно ваги у вас все гаразд, можете підтримувати її кардіотренуваннями, плаванням чи йогою. Якщо значення не підходять під ідеал – прагніть загнати його в потрібні значення. Тобто намагайтеся схуднути або ж набрати вагу.

  На сьогодні - це унікальний та єдиний, простий спосіб точніше якого тільки процедура трьохвимірного сканування об’єму тіла. Береться до уваги особистий тип, тому не переймайтеся шаблонами, на зразок «90-60-90» чи «зріст мінус 100».

 

 Ваші уявні прагнення для ідеалу, можуть розбігатися з потребами організму. Для прикладу ви вважаєте що оптимальна вага, має дорівнювати 60 кілограмів. Організм же (не знайомий з десятковою системою числення), вважає найкращим мати 62,4 кг. Всі ваші спроби,  змусити його вийти з цієї вагової зони комфорту, успіху не дадуть. Можливо, тимчасово бажаний результат буде, внаслідок напруження систем органів. Які при постійній напрузі, однозначно дадуть збій, наслідок – хвороба. Тому забуваємо про гарні числа, чи дух суперництва – у вас є своє значення.  І не забувайте, що восени для кращого збереження тепла, усім властиво набирати 2-4% від загальної ваги, які так само зникнуть на початку літа, при нормальному руховому режимі та збалансованому харчуванні.

 Проте не забувайте – ідеальна вага, не в усіх випадках свідчить про ідеальне здоров’я. Важливим фактором  є збалансоване харчування, навантаження для серцево-судинної системи, сон, загальний емоційний стан. Коли ви заміните шкідливі звички на корисні, та наглядно відчуєте результат, робота над собою надалі, не буде такою важкою.

 Якщо ваша вага не ідеальна, для початку,  зверніть увагу на харчування. Плавно збільшуйте кількість сирої, необробленої їжі у раціоні, одночасно зменшуючи важку, калорійну та солодку. А завдяки нашому ресурсу продажу домашньої продукції, натуральне харчування збереже бюджет та додасть здоров’я.

Top