Електронна карта оголошень

Електронна карта оголошень

Електронна карта оголошень

Електро́нна карта оголо́шень — веб-сайт аналогічний звичайній електронній дошці оголошень, з розширеними можливостями. Карта оголошень, в порівнянні з дошкою оголошень, дає перевагу користувачам в плані зручності пошуку, охоплення більшої кількості потенційних покупців та одночасній карті пропозицій усіх продавців.

Карта оголошень, має той самий перелік функцій, що і дошка оголошень. Це категорії товарів по видам, пошук, та розташування в залежності від дати розміщення оголошення. Кожен бажаючий, має змогу розмістити своє оголошення безкоштовно, а усі відвідувачі — переглядати його. Головною відмінністю, є інтерактивна карта, на якій відображені одразу всі пропозиції продавців. Так кожен з покупців, має змогу бачити пропозиції, що розташовані на різній відстані від нього. Як правило, на карті, є позначка, де відображається ім'я, прізвище та адреса продавця, додаткову інформацію можна переглянути клікнувши по позначці.

Умови користування не відрізняються від дошок оголошень з однією різницею: продавець додатково вводить свою адресу та розміщує маркер місцезнаходження на карті. Також, карта оголошень, як веб-сайт буде давати запит про місцезнаходження користувача у браузері — такий підхід, зменшує, аж до неможливого, шахрайство пов'язане з торгівлею, яке завжди присутнє в певній мірі, на дошках оголошень.

Першою картою оголошень, на сьогоднішній день, був і залишається, проект «MapsFoods» — сайт продажу домашніх продуктів харчування. Всі можливості карти оголошень, що доступні кожному користувачеві, реалізовані на цьому сайті, з якого і з'явилося визначення:  «карта оголошень».

Top