Який ваш тип статури?

Який ваш тип статури?

Який ваш тип статури?

Усі ми різні і неповторні, та є лише три типи, поєднання яких, чи переважаюча їх частина робить нашу фігуру схожою на Шварценегера чи Михайла Поплавського.  Саме поєднання трьох основних типів, в певній мірі визначає наш вигляд.

 Чисті типи майже взагалі не зустрічаються, а переважаючий тип просто вирахувати за допомогою виміру  обхвату зап’ястя у його найтоншій частині.

Результати для чоловіків:

До 18 см – Ектоморф

18-20 см – Мезоморф

Понад 20 см - Ендоморф

Результати для жінок:

До 15 см – Ектоморф

15-17 см – Мезоморф

Понад 17 см – Ендоморф

  Для кожного типу, є своя власна система харчування, схуднення, відпочинку, тренувань та багато іншого. Тест виміру зап’ястя – досить приблизний та не завжди дає об’єктивну відповідь. Щоб  точно визначити свій тип, відзначте, що з описаного найбільше про вас.

 Ектоморф

Худорляві особи, для яких характерна недостатня вага, поганий сон, нерегулярні місячні, жилясте тіло, головні болі, нервові розлади, сухість шкіри, хвороби судин та суглобів, раннє старіння.

 Такі люди або надто високі, або низькі, слабко вираженні мя’зи, сухі, холодні  кінцівки. Шкіра загалом, тонка, прохолодна.

 Мають збудженний розум і слабку пам'ять. Уникають будь-яких протистоянь, Їх активність, виражається творчими чи спортивними зайняттями. Часто це артистичні особи з хорошою уявою і потягом до творчості, іноді вони надмірно захоплюються насолодами. З усіх типів, вони найбільш сексуально активні. Часто побоюються, недовірливі, тривожні.  Проте задають багато питань, полюбляють фантазувати в розмові. Очікують від дружби надто багато, але не здатні підтримувати її. Покупки роблять імпульсивно, часто це непотріб. Сон тривожний, тривалістю 5-7 годин, часто прокидаються.

 Мезоморф

  Мезоморфи – типові представники гармонійно розвиненого тіла. Шкіра гарного відтінку, обгорає, зазвичай в веснянках або родинках, часті акне. Тіло гаряче та швидко пітніє.

  У людей такого типу часто спостерігаються запальні процеси, хвороби видільної системи, високий тиск. Козир організму -  травна система. Їсти можуть будь-що в великих кількостях, тому непомітно переїдають.

  Чудово зосереджуються на цілях, серйозно ставляться до виконання. Одночасно з цим агресори, ревнивці та надмірно запальні. Гарно висловлюють свої думки, прагматичні з почуттям відповідальності та організаторськими здібностями. Люблять сперечатися, не забуваючи про  почуття гумору. Легко навчаються, мають гарну, хоча і вибіркову пам'ять. Помірні у любовних утіхах. Витрати зважують, вибираючи довговічні покупки або інвестують.  

 

Ендоморф

 Ендоморфи -  кремезні особистості, розвинені фізично без натяку на тендітність. Шкіра блискуча та холодна. Все в їх зовнішності вказує на силу, габарити та неквапливість. Всі частини обличчя також великі та м’ясисті.

 Для ендоморфів, характерні хвороби що обумовленні затримками в роботі систем органів – ожиріння, набряки, водянки, камені та відкладення солей.

  Загальні риси характеру – стійкість, розсудливість, міркування, терплячість. Їх важко розгнівати, але потім ще важче заспокоїти. Благородні, уникають брехні, вірні словам. Легко прощають, лояльні до оточення. Вивчають довго, але вивчене карбується у пам’яті. Не поспішають з висновками, майже не мріють. Сон міцний, зайняття коханням - довге. Важко справляються з бюджетом, люблять витрачатися на їжу. Інколи їх несправедливо звинувачують у недалекості, але причина криється в небажанні  розмірковувати бо зазвичай, вони усім задоволенні .

 Виберіть притаманні риси і ознаки, та зрозумієте хто ви за типом статури. Для кожного типу, існує притаманна йому система харчування і навантаження. Попри все, не варто забувати про загальні положення збалансованого харчування.

 Наприклад дієта для схуднення мезоморфа, відрізняється від аналогічної для ендоморфа, екоморфам ж, худнути взагалі ні до чого.

Top