Про нас

Про нас

Що таке «MapsFoods»?

«MapsFoods»  Це ресурс, за допомогою якого жителі міст, зможуть купувати продукти харчування напряму у виробників. Це незаміно  в той час,  коли ви перебуваєте поруч, або маршрут поїздки проходить недалеко від необхідної продукції.

 Селянам, чи жителям приватного сектору – це найзручніша можливість продавати власну продукцію, не виходячи з дому, за прийнятною для них ціною.

Також, це є досить зручним інструментом для продавців чи покупців, готової домашньої продукції з міст.

 

Як це відбувається?

Процес користування сайтом –  простий та зручний.

Продавці - розміщують продукцію описують назву, ціну, та кількість в наявності.

Покупці – прокладаючи свій маршрут, або знаходячись поруч мають змогу бачити на сайті, яку продукцію вони купуватимуть, по якій ціні та в якій кількості.

 

Яким чином?

Карта на сайті, показує усіх зареєстрованих продавців. Профіль покупця, дає доступ до місцезнаходження продавців. Покупець, прокладаючи маршрут поїздки або локально по місцезнаходженню, показує усіх продавців поруч, або на такій відстані яка буде прийнятна для покупця.

 

Що для цього потрібно?

Продавець вказує свої контактні данні, ім’я, вид та ціну товару. Не забувайте оновлювати профіль на наявність, ціну та кількість продуктів. Вкажіть, для зручності, який час та дні прийнятні для зв’язку та продажу.

 Покупець, після реєстрації має повний доступ до усіх зареєстрованих профілів продавців. При бажанні купити продукцію, що цікавить, не забувайте уточнювати наявність та ціну заздалегідь.

Top