Про нас

Про нас

Що таке «MapsFoods»?

«MapsFoods»  Це ресурс, за допомогою якого жителі міст, зможуть купувати продукти харчування напряму у виробників. Це не заміно  в той час,  коли ви знаходитеся поруч, або маршрут вашої поїздки проходить недалеко від необхідної вам продукції.

 Для жителів сіл – це найзручніша можливість продавати свою власну продукцію, не виходячи з дому, за прийнятною для них ціною.

Також, це є досить зручним інструментом для продавців чи покупців, готової домашньої продукції з міст.

Як це відбувається?

Процес користування сайтом – максимально простий та зручний.

Продавці розміщують свою продукцію описавши назву, ціну, та кількість в наявності.

Покупці – прокладаючи свій маршрут, або знаходячись поруч мають змогу бачити на сайті, яку продукцію вони можуть купити, по якій ціні та в якій кількості.

Яким чином?

Карта на сайті, показує усіх зареєстрованих продавців. Профіль покупця, дає доступ до місцезнаходження продавців. Потенційний покупець, прокладаючи маршрут поїздки або локально по місцезнаходженню, показує усіх продавців поруч, або на такій відстані яка буде прийнятна для покупця.

Що для цього потрібно?

Продавець повинен вказати свої контактні данні (один або декілька мобільних номерів), ім’я, вид та ціну товару. Не забувайте оновлювати ваш профіль на наявність, ціну та кількість продуктів. Для зручності, вкажіть який час та дні прийнятні вам для зв’язку та продажу.

 Покупець, після реєстрації має повний доступ до усіх зареєстрованих профілів продавців. При бажанні купити продукцію, що вас цікавить, не забувайте уточнювати наявність та ціну заздалегідь.

Top