Реферальна програма

Реферальна програма

Наша реферальна програма

Реферальна програма спрямована на розвиток довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин, що складаються на основі постійного врахування потреб клієнта і сприяння продажу його товару через ефективну рекламу на нашому сайті.


Активація реклами

Щоб прийняти участь у реферальній програмі, запросіть для реєстрації знайомих або друзів, використавши власне реферальне посилання. Ви знайдете його у власному профілі під аватаром. Скоріш за все ви знаєте людей, що продають готові страви, солодощі чи надлишки врожаю – запросіть їх розмістити свій товар на нашому сайті, використавши реферальне посилання. Якщо знайомий (-ма) зареєструється саме за вашим посиланням – і ви і він також, отримаєте рівні кількості (по 60) бонусів!  Програма буде активована протягом доби, за умови, що запрошений користувач розмістить товар на нашому сайті. Доступні бонуси, ви зможете відстежити у розділі профілю «Додати рекламу».


Нарахування бонусів та правила їх витрати

За кожного запрошеного користувача, ви отримуєте 60 бонусів. Кількість користувачів яких ви запрошуєте, не має ліміту. Витрачати на рекламу можна бонуси, що кратні 100 (100, 200, 300 і т.д.). Тобто запросивши 2 користувача, ви отримуєте 60 + 60 = 120 бонусів, з яких одразу використовуйте 100, інші ж 20 залишаються на балансі, які ви також зможете використати згодом, якщо запросите ще користувачів.


Безкоштовна реклама за бонуси

Ви звернули увагу на динамічну рекламу товарів на нашому сайті, з заголовком «Рекомендовані товари»? Так само, на неї звертають увагу всі відвідувачі, а на місці цієї реклами, буде ваш товар! За 1 бонус, ви отримаєте постійну рекламу на сайті, поки хтось з відвідувачів, не перейде на сторінку з вашим товаром, що рекламується. Тобто реклама діє, доки не вичерпаються переходи по ній, а ви одразу ставите на показ від 100 бонусів. До того ж, ми цінуємо зручність для вас та для клієнта, тому реклама буде відображатися лише для відвідувачів вашої області (не забудьте вказати її зі списку, при замовленні реклами), а отже ви витратите бонуси, на потенційних клієнтів.


Налаштування та важливі моменти

Щоб полегшити користування рекламою, обов’язково уважно ознайомтеся з нашими порадами і правилами:

  1. Рекламувати можна будь-який товар, але спочатку ви повинні розмістити його як звичайне оголошення.

  2. Вибирайте якісні, чіткі фото та цікавий ємкий текст заголовку – нецікава реклама нецікава нікому.

  3. У розділі «Моя реклама» ви маєте змогу: редагувати, відстежувати історію переглядів за IP-адресами, видаляти товар.

  4. Зверніть увагу – якщо ви видалили товар що рекламується, його бонуси видаляються також! Будьте уважні.

  5. Бонуси нараховуються через 24 години після звичайного розміщення хоча б одного товару, користувача, що зареєструвався за вашим посиланням.

  6. Якщо користувач пройшов реєстрацію не за вашим посиланням – бонуси нараховані не будуть.

  7. Будь який користувач, може запрошувати інших та витрачати бонуси на свій розсуд.

  8. Кожен, має змогу рекламувати лише власний товар.

  9. Перш ніж розміщувати чи рекламувати товар, переконайтеся, що продаж не порушує законодавство, а фото та опис містять відповідну та адекватну інформацію.

  10. Ті користувачі, що будуть намагатися отримати бонуси обманним шляхом (створення фейкових аккаунтів, чи тому подібне ) будуть видалені з сайту а їх бонуси анульовані. Не забувайте про це.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top