Щоденні бонуси

Щоденні бонуси

Щоденні бонуси

Що це?

Щоденні бонуси – це одна з програм лояльності нашого сайту.

Ви можете отримувати їх постійно, кожного дня коли ви заходите на сайт. Нарахування відбувається після деякого часу активності користувача на сайті. Про доступність бонусів сигналізує червоний символ, їх загальний баланс ви можете бачити у шапці сайту. Бонуси нараховуються один раз на добу, після опівночі кожного дня.

Для чого?

Бонуси –  валюта сайту  «MapsFoods», за бонуси користувач може виділяти та рекламувати власний товар.

Щоб виділити ваш товар, у списку чи сітці сторінки: «Всі оголошення» - необхідно використати 25 бонусів для виділення товару строком на 3 дні. Для того щоб скористатися виділенням товару, зберіть 25 бонусів, та використайте їх для виділення товару.

 Щоб рекламувати ваш товар у слайдері (динамічна реклама) на таких сторінках як: «Головна», «Всі оголошення» та на кожній з сторінок кожної категорій товарів – необхідно 100 бонусів. Строк дії в такій рекламі відсутній, вона буде видима аж поки не набере 100 переглядів з перехідом. При звичайному перегляді без переходу, реклама буде з’являтися постійно, поки є невикористані перегляди. Звертаємо вашу увагу, що такий вид реклами, буде видимий лише покупцям з вашої області. Отже, така реклама максимально охопить потенційних покупців вашого товару. Для того щоб використати рекламу на сайті, ваша кількість бонусів має бути не менш ніж 100.

В майбутньому, можливості застосування бонусів будуть постійно розширюватися.

Як отримати?

Для отримання бонусів у кожного користувача є два варіанти:

  1. Щоденне відвідування та активність на сайті, дає вам щоденний бонус. Зараз він дорівнює 3 бонусам на добу.
  2. Бонуси також можна отримати, запрошуючи друзів чи знайомих для реєстрації на нашому сайті. Для цього обов’язково використовуйте ваше реферальне посилання (що вказане у профілі нижче аватару). Докладно з цією інформацією, можна ознайомитися тут. За кожного запрошеного користувача, при умові що користувач зареєструвався за вашим реферальним посиланням і розмістив щонайменше одне оголошення, ви отримуєте 60 бонусів.
Top